Minta oldal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Minta
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Könyvjelzők
Harcművész csoportok:





Skill és Class infók:
(angol)

-Crafting-
**
**

Poll
Milyen Class-al játszol (mi a fő karid) ?
Assassin
HELP - Topic Empty22%HELP - Topic Empty
 22% [ 7 ]
Blade Master
HELP - Topic Empty16%HELP - Topic Empty
 16% [ 5 ]
Destroyer
HELP - Topic Empty9%HELP - Topic Empty
 9% [ 3 ]
Force Master
HELP - Topic Empty16%HELP - Topic Empty
 16% [ 5 ]
Kung-Fu Master
HELP - Topic Empty16%HELP - Topic Empty
 16% [ 5 ]
Summoner
HELP - Topic Empty6%HELP - Topic Empty
 6% [ 2 ]
Blade Dancer
HELP - Topic Empty16%HELP - Topic Empty
 16% [ 5 ]
Összes szavazat : 32
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés

 

 HELP - Topic

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Kegyetlen
Admin
Kegyetlen


Hozzá szólt: : 56
Regisztrált : 2016. Jan. 08.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Hétf. Jan. 25, 2016 7:00 pm

Idea Idea Idea Idea Idea Idea
Vissza az elejére Go down
https://minta.hungarianforum.net
digobigo

digobigo


Hozzá szólt: : 21
Regisztrált : 2016. Jan. 16.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Hétf. Jan. 25, 2016 9:45 pm

Halli
max lvl?
Vissza az elejére Go down
Kegyetlen
Admin
Kegyetlen


Hozzá szólt: : 56
Regisztrált : 2016. Jan. 08.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Kedd Jan. 26, 2016 4:53 am

Jelenleg 45.
De később 50 lesz.
Kapunk majd új térképet, és 2 új kasztot.
Vissza az elejére Go down
https://minta.hungarianforum.net
digobigo

digobigo


Hozzá szólt: : 21
Regisztrált : 2016. Jan. 16.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Csüt. Jan. 28, 2016 8:22 pm

SZIASZTOK
hányszor lehet ujrarakni a skilleket
egy nap csak egyszer lehet követ craftolni?
egy mapon csak egy követ lehet felvenni?
Vissza az elejére Go down
Kegyetlen
Admin
Kegyetlen


Hozzá szólt: : 56
Regisztrált : 2016. Jan. 08.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Pént. Jan. 29, 2016 5:04 am

Szia
1.- (K) - Skill könyv. bal klikkel pontot raksz rá, és jóváhagyod. Ha vissza akarod venni hogy másra rakd: akkor - Jobb klikkel visszaszeded addig az ágat ameddig akarod, jóváhagyod, majd újra rakhatod a pontokat.
2.- (L) - Craftolni annyiszor tudsz ahányszor arra idődből telik. kell hozzá pénz hogy elindítsd. Termelő crafthoz, az adott anyag alapformája: *Ezek* Előállítóhoz az előállítani kívánt termékhez szükséges anyagok amit jelöl. Minden esetben jelöli az időt hogy mennyi ideig tart mire elkészül. 
3.- Azokra a kőkupacokra gondolsz amit a térképen látsz? Annyiszor nyerhetsz belőle quartz-ot ahányszor megtalálod. A dolog attól függ, hogy van e csákányod hozzá, és hogy kibányászták e már vagy szerencséd van hogy megtalálod. Sokáig tart mire vissza-ressel, de egy mapon ahány helyen meg van jelölve ott elő is fordul. De sok a játékos akik bányásszák, így elég nagy szerencse kell hozzád, hogy találj. Ha valaki kiüti, akkor a kupac eltűnik, és csak idő kérdése mikor lesz ott újra. HELP - Topic 2013110423184226661
Vissza az elejére Go down
https://minta.hungarianforum.net
digobigo

digobigo


Hozzá szólt: : 21
Regisztrált : 2016. Jan. 16.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Szomb. Jan. 30, 2016 8:59 am

Köszi a választ
ujabb kérdés mail küldése még mindig nem sikerül kell hozzá valami
shopos cucc
s a lila dolgokat nem lehet eladni amit a barlangba szerzünk?
Vissza az elejére Go down
Kegyetlen
Admin
Kegyetlen


Hozzá szólt: : 56
Regisztrált : 2016. Jan. 08.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Szomb. Jan. 30, 2016 11:17 am

Állítólag a mailt csak csomagra előfizetett játékosok tudnak küldeni NC-ért.

Nem. Ha felesleges számodra add el npc-nek.
Vissza az elejére Go down
https://minta.hungarianforum.net
digobigo

digobigo


Hozzá szólt: : 21
Regisztrált : 2016. Jan. 16.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Vas. Jan. 31, 2016 8:56 am

Köszi

fegyoba valo köveket tudok egyesiteni
mondjuk 3 egyformát hogy nagyobbat kapjak?
Vissza az elejére Go down
Fooxy

Fooxy


Hozzá szólt: : 14
Regisztrált : 2016. Jan. 21.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Vas. Jan. 31, 2016 5:23 pm

Tudtommal ilyen lehetőség nincs.
Valaki megtudja-e mondani, hogy nincs olyan lehetőség hogy megnézzem a fegyver,soul shield vagy ékszerek adatait anélkül hogy fel "oldjam"?
Vissza az elejére Go down
Kegyetlen
Admin
Kegyetlen


Hozzá szólt: : 56
Regisztrált : 2016. Jan. 08.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Vas. Jan. 31, 2016 7:37 pm

HELP - Topic Tyk10
digobigo, Szavak nélkül, csak ennyit küldök megoldásnak, a többit tedd össze, egyszerű a dolog.

Fooxy, A-a... Sajnos ezt nem tudod megnézni...
Vissza az elejére Go down
https://minta.hungarianforum.net
digobigo

digobigo


Hozzá szólt: : 21
Regisztrált : 2016. Jan. 16.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Vas. Jan. 31, 2016 11:28 pm

Ugy látom sajna nem lehet
Vissza az elejére Go down
Kegyetlen
Admin
Kegyetlen


Hozzá szólt: : 56
Regisztrált : 2016. Jan. 08.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Hétf. Feb. 01, 2016 12:43 pm

Csinálhatsz erősebben, csak nem úgy ahogy gondoltad. A Piacon elég olcsón tudsz venni hozzá alap követ, és csak annyi kell.
Vissza az elejére Go down
https://minta.hungarianforum.net
Erestor

Erestor


Hozzá szólt: : 2
Regisztrált : 2016. Feb. 01.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Szomb. Feb. 06, 2016 6:21 pm

Sziasztok!!

kérdésem lenne... csak én nem tudom az egerem oldalsó gombjait beállítani pld.: az F skillekre stb.
vagy én vagyok béna? ha igen akkor nagyon megköszönném ha valaki elmondaná a titkot Smile
köszi előre is!!

Kellemes játékot mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
digobigo

digobigo


Hozzá szólt: : 21
Regisztrált : 2016. Jan. 16.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Szomb. Feb. 06, 2016 7:15 pm

Egy Égető kérdés pénzt miből lehet szerezni mert droppolni nem lehet:(
Vissza az elejére Go down
Fooxy

Fooxy


Hozzá szólt: : 14
Regisztrált : 2016. Jan. 21.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Vas. Feb. 07, 2016 12:01 am

Erestor: Csak megnyugtatás ként -> én sem tudom beállítani a játékba de nagyon nem is bánom.. Már megkaptam hogy "keyblade master" karakterem van XD. De nem lehet hogy valamilyen program kell hozzá mert azt olvastam az interneten és a fórumokon.
Digo:Szerintem a marketplace és a küldetések ergo a szörnyekből való random cuccokból. Néha elég jó kis dolgokat dobnak amiket el lehet adni jó pénzért. Jah meg persze szerintem a craftos cuccokat is a marketplace-n lehet eladni.
Vissza az elejére Go down
digobigo

digobigo


Hozzá szólt: : 21
Regisztrált : 2016. Jan. 16.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Vas. Feb. 07, 2016 9:08 am

A kung-fu master ennyire sz.r pvp-ben gyerekek van vkinek még rajtam kivül mert az arénában ilyen 25-30 kikapok simán leveri s ez ciki .Ja 44 lvlv vagyok
Mert mondjuk ha 10-ből 7-8-szor levernek az oké én vagyok béna na de mindig.
Vissza az elejére Go down
Fooxy

Fooxy


Hozzá szólt: : 14
Regisztrált : 2016. Jan. 21.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Vas. Feb. 07, 2016 10:24 am

A karakter nehézségi mérő nem dísznek van Razz Szerintem az egyik legnehezebb klassz. Nekem is volt  Haon de szerintem törölni fogom mert nem élveztem vele a PvE annyira mint a Blade master-el. Ha nem tudod jól időzíteni a védekezést ami counterli az ütéseket (visszalöki,küldi) akkor úgy nagyon nehéz jó combokat lökni. Ezen felül ha rossz a ping akkor a combok sem sülnek el olyan jól.
De ez csak meglátásom én nem szeretek PvP tolni inkább vagyok PvE-s párti. Jah egy kis segítség: Smile
Vissza az elejére Go down
Erestor

Erestor


Hozzá szólt: : 2
Regisztrált : 2016. Feb. 01.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Vas. Feb. 07, 2016 11:51 am

köszi szépen a választ igazából nem nekem van ilyen gondom hanem játékos társamnak... nekem Bloody egerem van aminek progjában betudom állítani.

Digo: pénzt én is craftból, illetve van egy 36-os boss (a Sivatagos területen) valami Pichy nevű bazi nagy skorpió azt szoktam farmolgatni és Brokeron eladom az essencéjét(3 ezüst/db). remélem segítettem valamit Smile
Vissza az elejére Go down
digobigo

digobigo


Hozzá szólt: : 21
Regisztrált : 2016. Jan. 16.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Vas. Feb. 07, 2016 11:53 am

Ok köszi a válaszokat
Vissza az elejére Go down
digobigo

digobigo


Hozzá szólt: : 21
Regisztrált : 2016. Jan. 16.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Szer. Feb. 10, 2016 6:40 pm

sziasztok
misty woodsba hogy lehet eljutni?
csak a nagy kapun keresztül
Vissza az elejére Go down
digobigo

digobigo


Hozzá szólt: : 21
Regisztrált : 2016. Jan. 16.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Kedd Márc. 15, 2016 7:31 pm

sziasztok
oldalt hányszor lehet váltani tudja vki
klánbóol hogy tudok kilépni?
Vissza az elejére Go down
Noriko

Noriko


Hozzá szólt: : 1
Regisztrált : 2016. Mar. 25.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Pént. Márc. 25, 2016 2:33 pm

Hali.^^
Van egy kis bajom a frakció választással. Nem igazán tudom, hova csatlakozzak ezért, ha nem gond akkor szeretném kikérni a véleményetek, ti hogy látjátok a saját frakciótokat ^^
Vissza az elejére Go down
Fooxy

Fooxy


Hozzá szólt: : 14
Regisztrált : 2016. Jan. 21.

HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10Szomb. Márc. 26, 2016 3:51 pm

Halli.
Igazából szerintem "Egyik kutya másik eb." pont rá illik. Én a szerint választottam, hogy mit képvisel. Mint minden játékba (mmorpg-be) itt is van egy oldal ami szervezett, katonás, fenséges,(jó) (kék frakció) és egy másik ami inkább a szabadságot,egységet,(piros, rosszak a történet szempontjából). Nem sok különbséget vettem észre a két frakció között, ez alól kivétel: ruhák (pirosnál nekem nagyon be jön Very Happy) és a tömeg. Utóbbi úgy vettem észre a pirosak oldalán áll.(vagyis a starfall-nél mindenképp.) Igaz nagy PvP csatába nem vettem szerepet semelyik oldalon sem mert annyira nem kedvelem a PvP-t XD.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HELP - Topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: HELP - Topic   HELP - Topic Gem10

Vissza az elejére Go down
 
HELP - Topic
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Minta oldal :: Blade & Soul - Fórum :: Közösségi fórum-
Ugrás: